Всеукраїнська профспілка юристів

Одеські правоохоронці перекрили міжнародний канал торгівлі людьми, через який українські жінки потрапляли у сексуальне рабство закордон

Одеські правоохоронці перекрили міжнародний канал торгівлі людьми, через який українські жінки потрапляли у сексуальне рабство закордон
28436 ПЕРЕГЛЯДІВ

Понад півроку злочинну діяльність двох іноземців, пов’язану із сексуальною експлуатацію українок за кордоном, документували одеські оперативники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, разом зі слідчими та під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області.

 

Спільно з прикордонниками одного з работорговців було затримано у Міжнародному аеропорту Бориспіль саме під час спроби переправлення до Піднебесної п’ятьох українок. В цей же час в Одесі оперативники затримали його спільника.

Своїх майбутніх жертв 44-х та 24-річні іноземці шукали серед оголошень про пошук роботи у всесвітній мережі. Більшість з них були молоді жительки Одещини віком 18-20 років, які за браком коштів перебували в уразливому матеріальному стані.

Вербувальники, оцінивши зовнішність дівчат за фотографіями, які ті на їхню вимогу відправляли на електронну адресу, пропонували роботу з надання сексуальних послуг в борделях на території КНР.

Українкам пропонувалась зарплатня від 200 до 400 доларів США на годину  з проживанням у заздалегідь орендованій квартирі разом із іншими дівчатами,  харчування також було за рахунок роботодавця. Витрати, пов’язані з виїздом за кордон, українки мали повернути з першої зарплатні. Після отримання згоди та оформлення всіх необхідних документів правопорушники бронювали жінкам електронні квитки.

Наразі дівчата повернуті додому. Кримінальне провадження, розпочате за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України, триває.  Зловмисникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Теги: Міжнародний канал торгівлі ,сексуальне рабство,українські жінки,Затримання злочинців,Одеські правоохорнці

© 2007 Всеукраїнська профспілка юристів

Мої відео