Всеукраїнська профспілка юристів

На Київщині прокуратурою оскаржено тендер на будівництво трьох медичних амбулаторії за 21, 3 млн грн бюджетних коштів

На Київщині прокуратурою оскаржено тендер на будівництво трьох медичних амбулаторії за 21, 3 млн грн бюджетних коштів
168016 ПЕРЕГЛЯДІВ

Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області за результатами опрацювання системи публічних закупівель PROZORRO, виявлено порушення під час проведення Комунальним некомерційним підприємством Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» закупівлі робіт для будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги в трьох селах Обухівського району Київської області на загальну суму понад 21,3 млн грн.

Встановлено, що пропозиція переможця торгів, який мав отримати вказану суму державних коштів, не відповідає умовам тендерної документації замовника та суперечить законодавству у сфері публічних закупівель, а тому мала бути відхиленою.

Вказаний суб’єкт господарювання не зміг навести приклади будівництва подібних об’єктів, у нього відсутні необхідні ліцензії та ін. Тому, виконання зобов’язань з боку комунального підприємства Обухівської районної ради за укладеними договорами підряду, могло призвести до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

З огляду на викладене, прокуратурою подано 3 позовні заяви до Господарського суду Київської області про визнання недійсними рішень про визначення переможця відкритих торгів та договору підряду на загальну суму 21,3 млн грн. 

Теги: Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області,PROZORRO, Господарський суд Київської області

© 2007 Всеукраїнська профспілка юристів

Мої відео